Profil

Z Wiki FM
Verze z 1. 5. 2020, 19:20, kterou vytvořila RealRychleji (diskuse | příspěvky) (Schopnosti brankaře: reference)

Přejít na: navigace, hledání

Profil je páteří celého hraní. Rozdělíme si ho na tři hlavní části. První je jmenný prostor tedy jednotlivé bloky pod vaší přezdívkou rozdělené přerušovanou čarou, druhé jsou pak dovednosti a poslední schopnosti hráče.

Nový profil

Jmenný prostor

Statistiky

Zde uvidíme celkovou statistiku hráče. Informace o jeho schopnostech na jednotlivých postech, sytost, energii a stav kopaček. V horní části této sekce najdeme pár ikon. Dolar, osobní kartu, košík, příbor, poznámkový blok a mechanická kolečka. Tyto ikony slouží k následujícímu (respektive): posune na profilu k sekci s penězi, přesune na profilovou část o registraci a přihlášení, odkáže hráče na trh, odkáže hráče na jeho majetek, vytvoří na profilu novou poznámku, přesune na profilu na sekci ostatní.

Schopnosti hráče v poli

Zde hráč rozděluje body schopností viz níže.

Schopnosti brankaře

Zde rozděluje body schopností brankář viz níže.

Tým bonusy a úřad práce

Zde najdete jak informaci ohledně stavu online, tak jméno ligy a týmu ve které hrajete. Dále pak platnost VIP účtu (pokud je aktivovaný), počet bonusů (jejich zisk/prodej/využití) a poslední jsou informace o úřadu práce.

Smlouva, dovolená, góly a úspěchy

V hlavičce je vdět název týmu ve kterém je hráč zavázán (nebo informace o tom, že je hráč na volném trhu). Pod tím může hráč na svém profilu přejít do týmových benefitů, vzít si na čas dovolenou, nebo zrušit účet. Pod tím je vidět, na jakou délku je hráč upsán k danému týmu (pokud hráč v týmu je). Je zde také přehled o počtu gólů v sezóně, nebo počtu čistých kont. Vedle je vidět počet kontumací (pro brankaře). A poslední jsou úspěchy za poslední kalendařní rok.

Karty

Zde jsou vidět hráčovi aktivní karty pro ligu a [Liga mistrů|LM]]/pohár. Čtyři nasbírané karty znamenají stop na jeden zápas pro příslušnou soutěž.

Postava

Zde jsou inforamace o hráčově výšce a váze. Pod tím také zjistíme, zda má hráč váhu v normálu, nebo zda je třeba upravit jídelníček.

Herní taktika

Zde jsou tři řádky. V prvním vidíme naše nastavené taktiky, kliknutím na ně je můžeme změnit (první je taktika v lize a druhá je taktika pro LM a pohár. Tuto informaci vidí pouze hráč a jeho majitel s kapitánem. Na dalším řádku vidíme, jak efektivní může být hráč trenér. Poslední řádek slouží pro hráče s VIP, kde mohou nastavit podmínky svého přestupu. Hráč může svuj přestup úplně zakázat, povolit přestup jen ve stejné verzi, povolit přestup mimo verzi, ale při takovém přestupu obdržet bonus pro případný návrat, nebo povolit jakýkoliv přestup bez podmínek.

Majetek

Zde je přehled o peněžní situaci hráče. Jaký obnos má aktuálně, jaký měl včera a jaký je mezi tím rozdíl. Na cizím profilu pak uvidíme možnost poslat tomu hráči peníze ze svého účtu. Na vlastním profilu pak vidíme možnosti poslat nějakému hráči peníze, podívat se do historie takových převodů (přijaté/poslané peníze za poslední měsíc), mé transakce za poslední týden, kde do podrobna vidíme co jsme koupili/prodali nebo konzumovali (u některých produktů). Dále na vlastním profilu uvidíme odkaz na VIP soutěž o bonusy a na stránku s refferal linkem a možností získat tak odměny za přivedení hráčů.

Osobní karta

Kromě data registrace hráče (a jeho posledního přihlášení), je zde také informace o tom, do kdy bude hráč ve hře, pokud by se už nepřihlásil. Pod tím uvidíme informace o nastavených požadavcích při přestupu. Na svém profilu také vidíme, kolikrát jsme tu danou hodinu kliknuli (společně s limitem) a možnosti změnit registrační údaje, zrušit účet, nebo vložit si na profil fotku (to má své pravidla).

Obchod

Tato sekce je viditelná jen na vlastním profilu. Zde nalezneme odkaz na trh, odkaz na vlastní majetek a věci potřebné k řízení továren, jako jeich prodej, koupě, tvorba a hlavně jejich správa.

Ostatní

Tato sekce je viditelná jen na vlastním profilu. Jsou zde tlačítka nutné pro správu, prodej, nákup a vytvoření týmů. Na další řádce jsou odkazy na nejoblíbenější a nejaktivnější hráče. Dříve registrovaní hráči zde mají také možnost nastavit, aby se jim zobrazoval starý profil.


Starý profil

Jmenný prostor

Tento prostor si dále rozdělíme na 7 bloků.

Tým, bonusy a úřad práce

Zde najdeš jak informaci ohledně stavu online. Tak jméno ligy a týmu ve které hraješ. Dále pak platnost VIP účtu pokud máš aktivovaný, počet bonusů (jejich zisk/prodej/využití) a poslední položka je Úřad práce.

Smlouva, dovolená, góly a úspěchy

Nejprve zde vidíš případnou smlouvu pokud jí máš uzavřenou a dobu jejího tvrvání. Můžeš si zde vzít dovolenou. Je zde také přehled o počtu gólů v sezóně (které jsi dal či jako brankář obdržel) vedle počet kontumací. A poslední jsou úspěchy za poslední kalendařní rok.

Majetek, peníze a bonusy 2

Nalevo je přehled financí vedle nich uprostřed je potom výpis všech tvých transakcí za poslední týden. Můžeš zde poslat peníze jinemů hráči. Pokud jsi VIP tak zde můžeš soutěžit o bonusy. A poslední je případný zisk KF či bonusu pokud bys nalákal hráče do hry přes speciální odkaz a oni by vydrželi hrát.

Datumy, nastavení a zrušení účtu, postava

Máš zde datum kdy jsi se registroval do hry. Platnost existence tvého účtu a případně datum do kdy budou zobrazeny reklamy. Potom několik odkazů ohledně nastavení účtu, přestupů a vlastní fotografie. Jako poslední jsou informace ohledně postavy(výška,váha,BMI). A co nebylo zmíněno tak je počet kliknutí za hodinu. To je obrana proti ruzným scriptům a dalším. Normální hráč má limit 300/h, VIP potom 600/h ale nemusíš se bát málokdo dosáhne i toho menšího limitu.

Karty

Tady asi není moc co popisovat, máš zde úplný přehled karet jak v lize/poháru/Lize mistrů. Tak jako ve skutečnosti pokud budeš mít 4 žluté karty tak budeš muset vynechat příslušný zápas v dané soutěži.

Obchod a továrny

Ve hře se nachází prvek obchodu v podobě jídla,pití a dalšího zboží. V obchodu najdeš například i kopačky. Ale jinak se většina zboží týká jídla a pití. Zboží jde pak vyrábět v továrnách, které zde můžeš vytvořit buď úlně nové nebo je koupit od jiného hráče(samozřejmě pokud je zrovna prodáová a tedy i sám prodat).

Taktika, trenér a týmy

První zde nastavuješ taktiku na zápasy. Vždy odděleně na ligu a pak na poháry(národní/lm). Dále pak gragiku - jde o zobrazení hráčů na stránce týmu. Vidíš zde kolik máš aktuálně trenérských nápadů. Můžeš zde hlasovat o nejoblíbenějšího hráče. Vidíš zde přehled 100 nejaktivnějších hráčů. A poslední jsou týmy - vytvoření/koupě/prodej/správa.

Dovednosti hráče

Všechny dovednosti se počítají v rozmězí 0-100%. První jsou dovednosti jak umíš hrát na postu (útočník,záložník,obránce,brankář) pokud bys hrál na pozici kde máš míň než 100% pak se ti krátí schopnosti hráče úměrně tomu. V zápase pak rozhoduje i výšše psychiky, sytosti a energie (ale né tak moc jako pozice).

Schopnosti hráče

Rozhodující vlastnosti běhěm zápasu. Je dobré vědět, že maximum je 20b a minimum je 1b s tím, že pod 1b nikdy schopnost nemůže klesnout. Tak jako nemůže schopnost běhěm přepočtu klesnout o víc jak 1b( šance u každé schopnosti je tak cca 50% mezi -0 nebo -1b).