Profil

Z Wiki FM
Přejít na: navigace, hledání

Profil je páteří celého hraní. Rozdělíme si ho na tři hlavní části. První je jmenný prostor tedy jednotlivé bloky pod vaší přezdívkou rozdělené přerušovanou čarou, druhé jsou pak dovednosti a poslední schopnosti hráče.

Jmenný prostor

Tento prostor si dále rozdělíme na 7 bloků.

1. Tým, bonusy a úřad práce

Zde najdeš jak informaci ohledně stavu online. Tak jméno ligy a týmu ve které hraješ. Dále pak platnost VIP účtu pokud máš aktivovaný, počet bonusů (jejich zisk/prodej/využití) a poslední položka je Úřad práce.

2. Smlouva, dovolená, góly a úspěchy

Nejprve zdě vidíš případnou smlouvu pokud jí máš uzavřenou a dobu jejího tvrvání. Můžeš si zde vzít dovolenou. Je zde také přehled o počtu gólů v sezóně(které jsi dal či jako brankář obdržel) vedle počet kontumací. A poslední jsou úspěchy za poslední kalendařní rok.

3.Majetek, peníze a bonusy 2

Nalevo je přehled financí vedle nich uprostřed je potom výpis všech tvých transakcí za poslední týden. Můžeš zde poslat peníze jinemů hráči. Pokud jsi VIP tak zde můžeš soutěžit o bonusy. A poslední je případný zisk KF či bonusu pokud bys nalákal hráče do hry přes speciální odkaz a oni by vydrželi hrát.

4. Datumy, nastavení a zrušení účtu, postava

Máš zde datum kdy jsi se registroval do hry. Platnost existence tvého účtu a případně datum do kdy budou zobrazeny reklamy. Potom několik odkazů ohledně nastavení účtu, přestupů a vlastní fotografie. Jako poslední jsou informace ohledně postavy(výška,váha,BMI). A co nebylo zmíněno tak je počet kliknutí za hodinu. To je obrana proti ruzným scriptům a dalším. Normální hráč má limit 300/h, VIP potom 600/h ale nemusíš se bát málokdo dosáhne i toho menšího limitu.

5. Karty

Tady asi není moc co popisovat, máš zde úplný přehled karet jak v lize/poháru/Lize mistrů. Tak jako ve skutečnosti pokud budeš mít 4 žluté karty tak budeš muset vynechat příslušný zápas v dané soutěži.

6.Obchod a továrny

Ve hře se nachází prvek obchodu v podobě jídla,pití a dalšího zboží. V obchodu najdeš například i kopačky. Ale jinak se většina zboží týká jídla a pití. Zboží jde pak vyrábět v továrnách, které zde můžeš vytvořit buď úlně nové nebo je koupit od jiného hráče(samozřejmě pokud je zrovna prodáová a tedy i sám prodat).

7. Taktika, trenér a týmy

První zde nastavuješ taktiku na zápasy. Vždy odděleně na ligu a pak na poháry(národní/lm). Dále pak gragiku - jde o zobrazení hráčů na stránce týmu. Vidíš zde kolik máš aktuálně trenérských nápadů. Můžeš zde hlasovat o nejoblíbenějšího hráče. Vidíš zde přehled 100 nejaktivnějších hráčů. A poslední jsou týmy - vytvoření/koupě/prodej/správa.

Dovednosti hráče

Všechny dovednosti se počítají v rozmězí 0-100%. První jsou dovednosti jak umíš hrát na postu (útočník,záložník,obránce,brankář) pokud bys hrál na pozici kde máš míň než 100% pak se ti krátí schopnosti hráče úměrně tomu. V zápase pak rozhoduje i výšše psychiky, sytosti a energie (ale né tak moc jako pozice).

Schopnosti hráče

Rozhodující vlastnosti běhěm zápasu. Je dobré vědět, že maximum je 20b a minimum je 1b s tím, že pod 1b nikdy schopnost nemůže klesnout. Tak jako nemůže schopnost běhěm přepočtu klesnout o víc jak 1b( šance u každé schopnosti je tak cca 50% mezi -0 nebo -1b).