Ligové tabulky: Porovnání verzí

Z Wiki FM
Přejít na: navigace, hledání
(Stránka vyprázdněna)
(Vytvoření)
 
Řádka 1: Řádka 1:
 
+
Ligové tabulky jsou ve hře rozděleny do vorzí. Automaticky se hráči otevře verze, ve které je hráč členem, ale prohlížená verze lze změnit kliknutím na vlaječku verze, kterou chceme prohlížet. V každé verzi pak vidíme přehled jednotlivých [[Liga|lig]].
 +
== Rozhraní ==
 +
Stránka začíná vlajkami verzí které ve hře jsou. Kliknutím na každou vlajku zobrazíme pouze příslušnou verzi.
 +
Pod vlajkami jsou zobrazeny ligové tabulky (pro každou ligu jedna), kde můžeme prohlížet statistiky jednotlivých lig.
 +
U nejvyšší ligy dané verze je v hlavičce kromě názvu také odkaz na [[sázky]], zde můžeme sázet na to které týmy vyhrají jednotlivé soutěže.
 +
Pod tabulkou nejvyšší soutěže ligy je pak odkaz na [[Historie vítězů|přehled mistrů]] dané verze, kde je vidět, který tým jakou sezónu vyhrál ligu a také [[Nejlepší hráči|nejlepší hráči]] verze.
 +
Kliknutím na název ligy zobrazíme tabulku jen pro danou ligu.
 +
Pod tabulkou poslední verze je pak seznam týmů čekajících na založení, kde vidíme kdy bylo o založení požádáno, jaký tým má vzniknout a nick hráče který o tým zažádal.

Aktuální verze z 1. 5. 2020, 17:45

Ligové tabulky jsou ve hře rozděleny do vorzí. Automaticky se hráči otevře verze, ve které je hráč členem, ale prohlížená verze lze změnit kliknutím na vlaječku verze, kterou chceme prohlížet. V každé verzi pak vidíme přehled jednotlivých lig.

Rozhraní

Stránka začíná vlajkami verzí které ve hře jsou. Kliknutím na každou vlajku zobrazíme pouze příslušnou verzi. Pod vlajkami jsou zobrazeny ligové tabulky (pro každou ligu jedna), kde můžeme prohlížet statistiky jednotlivých lig. U nejvyšší ligy dané verze je v hlavičce kromě názvu také odkaz na sázky, zde můžeme sázet na to které týmy vyhrají jednotlivé soutěže. Pod tabulkou nejvyšší soutěže ligy je pak odkaz na přehled mistrů dané verze, kde je vidět, který tým jakou sezónu vyhrál ligu a také nejlepší hráči verze. Kliknutím na název ligy zobrazíme tabulku jen pro danou ligu. Pod tabulkou poslední verze je pak seznam týmů čekajících na založení, kde vidíme kdy bylo o založení požádáno, jaký tým má vzniknout a nick hráče který o tým zažádal.